Čtvrtletní známky + přírodovědný projekt

Známky

Vážení rodiče, milí žáci,

do bakalářů jsem Vám již zapsala čtvrtletní známky. Tyto známky jsou pouze orientační, za ten měsíc, co jsme byli ve škole, jsme se dost poznávali a spíše opakovali to, co se nestihlo v posledním čtvrtletí 3.třídy (také z důvodu distanční výuky). Těch známek od vašich dětí nemám zatím mnoho, avšak myslím si, že i za tu krátkou dobu jsem stihla poznat, jak vaše děti pracují, co jim jde lépe, co hůře, na co se u každého zaměřit. Ve známkování jsem se tedy snažila přihlížet i k tomuto. Pokud tam někdo známku nemá, znamená to, že hodně chyběl a tudíž mám u něj málo známek na to, abych ho mohla nějakým způsobem hodnotit. Věřím, že do pololetí toho ještě spoustu zvládneme.

Jelikož náš návrat do školy je prozatím v nedohlednu, na pololetí budu brát také velký ohled na to, jak žáci pracují v distanční výuce, jak se účastní online hodin a jak odevzdávají úkoly (měli byste dodržovat také zadané termíny, ovšem chápu, že některým to posílají rodiče a Ti mnohdy chodí domů z práce až večer, tudíž toleruji, když úkol pošlete druhý den. Ovšem někteří úkoly odevzdávají až týden zpětně. Snažte se tedy prosím dodržovat dané termíny). Věřím, že mnoho z vás již zvládá úkoly posílat samo, pokud jste u toho, jak to rodiče dělají, jistě to obkoukáte.

Také bych vám chtěla připomenout, že se děti účastní přírodovědného projektu, o kterém informuje paní učitelka přírodovědy Ing. Marcela Pončíková na našich stránkách školy ( v sekci PROJEKTY - PŘÍRODOVĚDNÉ PROJEKTY). Odkaz na stránky zasílám zde - http://stru.hranet.cz/prirodopisny-projekt-2020-21-4b

Určitě se podívejte, jistě tam najdete zajímavé fotky vašich ratolestí.

Pro jistotu znovu připomínám, že v pondělí online výuka nebude, úkoly najdete v google učebnách.

Přeji všem tedy krásný pátek a příjemně strávený víkend :)

Vloženo: 13. 11. 2020       Stránka: 7. B

Pomáhám, protože chci:)

Naše škola se letos opět zapojila do celorepublikového dobrovolnického projektu 72 hodin.

24. 10. 2023   7. B   Více zde

Pevnost poznání

31. 08. 2023   7. B   Více zde

Den naruby v 6.B