První školní den
Jsme školáci!!!
Prvňáčkům začal školní rok. Děti přicházely do školy s rozzářenými tvářemi a s očekáváním mnoha nových zážitků. Ve vyzdobené třídě je přivítala paní učitelka, vedení školy a města. Kouzelným zvonečkem se děti přenesly do školního království a zázračným kornoutem plným sladkostí si zajistily v první třídě mnoho jedniček a pochval. Všem prvňáčkům přejeme radost, nové kamarády a úspěchy ve školním roce.
Fotogalerie
Loučení se školním rokem
Poslední týden v páté třídě se nesl v duchu loučení se školním rokem.
Květinkování
Po náročném dni plném testů jsme si šli odpočinout do zeleně.




































