Bezpečnou cestou do školy
V rámci projektových dnů, při kterých děti získávají znalosti a dovednosti k bezpečnému přecházení vozovky, jsme si pozvali do školy strážníka městské policie pana Kociána. Mít ruce spoutané v poutech, držet opravdovou pistoli, přecházet přes přechod pod dohledem strážníka, byl pro všechny děti velký zážitek.
Fotogalerie
Máme ruce v poutech
Anička míří
Adélka se nebojí
Víme, jak vypadá čepice strážníka
Ondra drží pistoli
Prohlížíme si odznak
Amálka je statečná
František s pistolí
Anička míří
Monička má radost
Valinka si prohlíží odznak
Vašík s pistolí
Opakujeme si pravidla přecházení vozovky
Pozorně posloucháme
Učíme se před školou
Opakujeme si pravidla přecházení vozovky
Mareček s Františkem přecházejí
Terezka s Lionellem jdou správně
Adélka s Vašíkem přecházejí
Amálka s Elenkou na přechodu
Anička s Dominikem se správně rozhlížejí
Valinka a Amálkou správně přecházejí
Ondra s Pavlíkem na přechodu
Poslední týden v páté třídě se nesl v duchu loučení se školním rokem.
Celoroční projekt jsme ukončili v Čarokavárně v Olomouci. Každý si umíchal svůj kouzelný lektvar.
Navštívili jsme naše krajské město.
Den dětí jsme si užili v prostorách družiny a tělocvičny, kam jsme se uchýlili před nepřízní počasí.
Měsíc květen jsme ukončili návštěvou Strašidelné výstavy s hrou v Muzeu Hranice.
Po náročném dni plném testů jsme si šli odpočinout do zeleně.