První školní týden ve 4. B
Po prázdninách jsme se sešli ve třídě větší, starší, obohaceni o krásné letní zážitky.
Vyprávěli jsme si o svých prázdninových dobrodružstvích. Hledali jsme, který spolužák byl u babičky, kdo spal ve stanu apod.
Vyrobili jsme si duhu svých favoritů - nejmilejší barva, jídlo, kniha atd.
Seznámili jsme se s novými spolužáky, poskládali jsme svá jména podle abecedy.
Fotogalerie
Jsme čtvrťáci
Jsme čtvrťáci
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Hledám kamaráda
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Tvoříme svou duhu
Opakujeme abecedu
Opakujeme abecedu
Poslední týden v páté třídě se nesl v duchu loučení se školním rokem.
Celoroční projekt jsme ukončili v Čarokavárně v Olomouci. Každý si umíchal svůj kouzelný lektvar.
Navštívili jsme naše krajské město.
Den dětí jsme si užili v prostorách družiny a tělocvičny, kam jsme se uchýlili před nepřízní počasí.
Měsíc květen jsme ukončili návštěvou Strašidelné výstavy s hrou v Muzeu Hranice.
Po náročném dni plném testů jsme si šli odpočinout do zeleně.