Dopravní soutěž v podání 3. A

V úterý 24. 9. 2024 proběhla v naší škole tradiční celoškolní akce - Dopravní soutěž pro malé i velké školáky.
Dopravní soutěže se samozřejmě zúčastnili také žáci z 3. A. Před vypuknutím samotného soutěžního klání se všichni pilně připravovali, hravou formou poznávali dopravní značky nejen v Prvouce, u dopravního koberce si zkoušeli zapamatovat instrukce jízdy, zahráli si na řidiče i na auta nebo autobus. Pilná příprava tak přinesla skvělé výsledky hned několika žákům najednou. Maximální počet bodů (15) získalo 5 dětí. Po rozřazovacím souboji bylo konečné pořadí následující: 1. místo Emma Olšáková, 2. místo: Petr Čadra a 3. místo: Alex Brada. Vítězové obdrželi hodnotné ceny a diplom. Ze soutěže však ani ostatní neodešli s prázdnou. Jako památka na letošní ročník dopravní soutěže jim dobře poslouží reflexní pásek v barvě dle vlastního výběru. Za velmi vydařenou akci za celou třídu děkujeme všem organizátorům z řad zaměstnanců školy i zástupcům složek integrovaného záchranného systému ČR.
Fotogalerie
Miniházená
Již tradičně se naše škola zúčastňuje turnajů v miniházené, nejinak tomu je i letos.
Den Země
I když je celosvětově uznávaným dnem Země 22. duben, naše škola se do environmentálních aktivit pořádaných k tomuto dni zapojila v pátek 25. 4. 2025. Některé ročníky pojaly tento den jako "úklidový", vydaly se na stezky v okolí Hranic a sbíraly odpadky kolem cest, několik tříd z 1. stupně včetně té naší 3. A zůstalo ve škole a plnilo v ní i jejím okolí úkoly ve znamení ekologické osvěty.
Tak trochu jiný tělocvik
O tom, že se v tělocviku dají zažít různé věci, se přesvědčili žáci 3. A v měsíci březnu.
Prvoučná vycházka
V pátek 21. března 2025 jsme se vydali na prvoučnou vycházku po pamětihodnostech Hranic.
Druhý kufr s knihami
Březen - měsíc knihy jsme si ve 3. A připomněli s druhým Kufrem knih.
Digiday Struhlovsko 2025
V pátek 28. února 2025 se v naší škole pod taktovkou paní učitelky Jurčákové uskutečnil Digiday čili Den s digitálními technologiemi.