Návštěva ZOO Ostrava
V úterý jsme byli v Zoo!
Počasí nám přálo. Bylo krásně a zvířátka byla čiperná, proto jsme jich hodně viděli. Kromě toho jsme si užili i pobyt na hřišti a něco dobrého si všichni koupili. Už teď se těšíme na další výlet, který nás bude čekat 4. června :-).
Fotogalerie
Dobrodružství na ranči: Za zvířátky vlakem, autobusem i pěšky
Máme za sebou den plný zážitků, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.
Pasování na čtenáře
V životě každého prvňáčka existuje několik zásadních milníků. Prvním je bezesporu nástup do školy s aktovkou na zádech, tím druhým – a pro mnohé ještě kouzelnějším – je oficiální pasování na čtenáře.







































