Lyžařský kurz 7. tříd
S úlevou jsme přivítali rozhodnutí vyšších orgánů znovupořádat lyžařské kurzy a hlavně nevyžadovat před jeho zahájením PCR test, byť přišlo na poslední chvíli a většina žáků absolvovala předkurzovou (ne)dobrovolnou dvoudenní karanténu s distanční výukou.
Čtyřčlennou sestavu instruktorů (Haša, Vyka a dvě snowboarďačky-čerstvé absolventky pedagogické fakulty) doplnila profesionální zdravotnice. Hned první den, kdy jsme s plnou výzbrojí museli šlapat k nedaleké sjezdovce výlučně do kopce, ukázal, že s fyzičkou mládeže to jde z kopce. Přesto lyžaři i "prknaři" na výbornou zvládli během pobytového týdne celou metodickou řadu výuky. Ve středečním vycházkovém odpočinkovém odpoledni všichni úspěšně absolvovali cestu za "pokladem". Večerní program se obsahově skládal z přednášek a zábavy, kterou organizovali první den instruktoři, ty další byly v režii osazenstva jednotlivých pokojů. Poslední večer proběhly anglické vánoce a na diskošce se hrály písničky na přání.
Letos se nám nevyhnula drobná zranění, i tak se ale kurz vydařil...

- haš -
Fotogalerie
Hledáme učitele/učitelku anglického jazyka
Přidejte se k našemu týmu! Do našeho přátelského kolektivu hledáme učitele nebo učitelku anglického jazyka s nástupem od 1. září 2026.
Provoz kanceláře školy a školní jídelny v době v hlavních prázdnin
Vážení rodiče, administrativní záležitosti a stravné pro své děti na školní rok 2026/2027 máte možnost vyřídit v následující dny.
Setkání s předškoláky
Ve čtvrtek 21. května jsme se naposledy setkali s našimi předškoláčky. Tentokrát nám přálo krásné počasí, a tak jsme mohli toto odpoledne strávit venku na školní zahradě.





























