Čtvrťáčci se vrací do školy

Pokyny k návratu do školy od pondělí 25. května 2020

Milí čtvrťáčci, vážení rodiče,

k návratu do školy od pondělí 25. května se přihlásilo 15 dětí, budeme tedy v jedné společné skupině.

Ráno si s sebou děti přinesou do školy čestné prohlášení, které vyplní a podepíší rodiče. Najdete to zde.  Bez tohoto podepsaného čestného prohlášení nebudou děti vpuštěny do školy.

Děti se sejdou před školou v čase od 7.50 do 7.55 hodin s nasazenými rouškami. Pak půjdeme společně do školy. Děti si budou často desinfikovat ruce (při vstupu do školy, po každé hodině, po návratu z WC, před vstupem do jídelny). Vyzvedneme si přezůvky ze šatních skříněk. Všechny své věci i přezůvky budou mít děti od pondělí stále ve třídě na svém vyhrazeném místě.

Ve třídě bude sedět každý ve své lavici sám. Každý bude mít u sebe minimálně 2 roušky, sáček na úschovu použité roušky, každý nosí pro případ potřeby svůj kapesník. Po celou dobu pobytu ve škole budou děti pouze v naší skupince. Nebudou se setkávat s jinými dětmi. Budou dodržovat rozestupy a pohybovat se jen v určeném prostoru. Přestávky určuje vyučující.

Dopolední výuka bude končit v 11.40 hodin, v 11.45 jdeme na oběd. Děti, které nechodí na oběd, odchází po skončení výuky domů. Děti, které jdou na oběd a nezůstávají na odpolední zájmové aktivity, odchází po ukončení obědu. Z jídelny odcházíme hromadně, nikdo neodchází bez vědomí paní učitelky nebo paní vychovatelky. Po obědě si děti přebírá paní vychovatelka. Děti se vrací do prostorů naší třídy. Děti, které se přihlásily na odpolední zájmové aktivity, musí mít u sebe v pondělí lísteček, kde budou od rodičů vypsané informace, kdy děti odchází ze školy, zda odchází samy nebo v doprovodu rodičů ( s platností do konce školního roku). Děti si vyzvedáváte před školou. Kontakty (telefonní čísla) na paní učitelku a vychovatelku dostanou rodiče přihlášených dětí do emailu v pátek.

Pokud máte zájem o obědy, přihlaste své děti u vedoucí školní jídelny nejlépe během středy 20. května.

Děti si budou do školy nosit v aktovce čip na oběd, psací potřeby (pero, tužku, pastelky nebo fixy, nůžky), úkolníček, lepidlo, učebnice, sešity a pracovní sešity (rozvrh si upřesníme v pondělí), svačinu, pití, dvě roušky a sáček na roušky. V prvním týdnu si děti vyklidí šatní skříňku, aby mohla být vydesinfikována. Po vyklizení skříňky mi děti odevzdají klíček.

Děti, které budou chodit do školy, musí být zdravé.

Bohužel se ruší všechny plánované aktivity jako plavecký výcvik, škola v přírodě a podobně. O vyúčtování, náhradních termínech, případných plánech na příští rok vás budu informovat.

Více informací s popisem toho, co bude nezbytné ve škole dodržovat, najdete zde: http://stru.hranet.cz/novinky/vzdelavaci-aktivity-pro-zaky-1-stupne-zs

Děti, které nejsou přihlášeny k docházce do školy, najdou i nadále úkoly na stránkách školy a třídy tak, jako doposud.

Vloženo: 19. 05. 2020       Stránka: 8. A

Zahrada jako jeviště

V rámci výuky ruského jazyka jsme se po lońském nácviku písně kamarádů pustili letos do pohádky O koblížkovi.

30. 04. 2024   8. A   Více zde

Vánoce v 8.A

Slavíme!

27. 12. 2023   8. A   Více zde

Halloween v 8.A

Vyučujeme!

23. 11. 2023   8. A   Více zde

8.A na exkurzi v EKOLTES

Hurá na exkurzi!

11. 10. 2023   8. A   Více zde

8.A na procházce

Hurá do Černotína!

08. 09. 2023   8. A   Více zde

První školní den v 8.A

Informace k zahájení školního roku.

30. 08. 2023   8. A   Více zde